Един неразделен клас!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Една снимка от миналата сряда (21.11.2007)

Go down

Една снимка от миналата сряда (21.11.2007) Empty Една снимка от миналата сряда (21.11.2007)

Писане  tsvetkoff Сря Ное 28, 2007 6:34 am

Една снимка от миналата сряда. Не е нищо интересно, но тук още съм в прилично трезво състояние. Smile Има липси в документацията.
Та миналата сряда се проведе нАучен експеримент.

Arrow Местоположение:
Свищов, Студентски град

Arrow Обект на опита:
Аз и още около 30 обекта (как се събрахме на 16 квадрата с масите, столовете и леглата не знам и до днес)

Arrow Времетраене:
между 4 и 5 часа

Arrow Описание на опита:
поведението на обекта след недокументирано количество бира, водка и нек'ви ракии после

Arrow Резултати:
При проведените експерименти бе установено и категорично потвърдено от комисията, че след употреба на определено количество алкохол, бидейки качен на стол (-Аз-) събарям всичко около себе си. Падна една чаша (с чашата на челото на гръцко става страшно... Ska-ska-skase-skase), бутилка от водка и един колега (Младен - пича с моряшката дегизировка)

Exclamation Забележка N1: При проведените опити не бяха наранени никакви животни.

ВАЖНО!!!

Поради липсата на документация за определен моменти, както и на голяма част от спомените се налага повторно провеждане на експеримента за по висок процент сигурност при попълването на крайния протокол.

Една снимка от миналата сряда (21.11.2007) 10571010
На снимката STARRING:
Аз - в ролята на Аз
Младен - в ролята на морячето
Вальо - в ролята на фейсконтрола на вратата

tsvetkoff
tsvetkoff
Admin

Брой мнения : 336
Age : 36
Местоположение : Габрово
Registration date : 28.11.2007

http://www.tsvetkoff.co.cc

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите